Mecz Lechia Gdansk - Chrobry Głogów, wynik końcowy 1-0

Dziś na stadionie Polsat Plus Arena w Gdańsku odbył się bardzo emocjonujący mecz piłkarski pomiędzy drużynami Lechia Gdańsk i Chrobry Głogów. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Lechii Gdańsk 1-0. Wynik na przerwę również wskazywał na prowadzenie Lechii Gdańsk 1-0. Mecz został rozegrany w ramach 18. kolejki I ligi.

Relacja z meczu Lechia Gdansk - Chrobry Głogów

W niedzielnym starciu na Polsat Plus Arena Gdańsk, Lechia Gdansk podejmowała drużynę Chrobry Głogów w ramach 18. kolejki I Ligi.

Po intensywnym starcie, to gospodarze w 41. minucie objęli prowadzenie za sprawą bramki Tomasza Bobčeka, który wykorzystał piękną asystę jednego z kolegów z zespołu.

W drugiej połowie meczu emocje sięgały zenitu, a arbiter S. Rasmus musiał sięgnąć po kartki. W 58. minucie żółtą kartkę otrzymał zawodnik Lechii, R. Kapic.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 1-0 na korzyść gospodarzy, co wywołało ogromne emocje wśród kibiców obu drużyn.

Mecz odznaczał się wysokim poziomem sportowym i determinacją zawodników, co z pewnością sprawiło, że kibice opuszczający stadion byli usatysfakcjonowani z widowiska, które mieli okazję obejrzeć.

Następne spotkania Lechii Gdansk to starcia z Motor Lublin, Wisła Płock oraz Znicz Pruszków. Natomiast Chrobry Głogów zmierzy się z GKS Katowice, Zagłębiem Sosnowiec oraz Niecieczą.